• Przechowalnia 0
 • Szukaj

  Wpisz szukany produkt


  Wyszukiwanie zaawansowane
  Skontaktuj Się
  stephane
  Stephane Hervouin 

  Tel. 734 195 005
  stephane.h@inovagri.pl
  zobacz więcej ... 
  O firmie

  ul. Wiosenna 12
  62-023 Borówiec
  Nip: 1230437416
  Regon: 364141359

  pomoc@inovagri.pl
  e-Płatności
  Płatność możliwa przelewem za
  pomocą usługi Przelewy24
  Waluty

  Inteligentna Tawotnica / Smarownica Elektryczna G3P

  Netto: 1 340,00 zł
  Brutto: 1 648,20 zł

  Producent: Gode SAS
  Kod: G3P
  Wysyłka:7 dni
  Produkt dostępny

  Ilość:sztuka

  Tawotnica Elektryczna G3P jest jedyną smarownicą na rynku z przypieciem magnesowym
  oraz przyciskiem kontroli smarowania przy końcówce węża


  Tawotnica / Smarownica Elektryczna G3P

  Tawotnica Elektryczna G3P

  Wąż z wbudowanym przyciskiem kontroli smarowania jest poszyty wytrzymałym tworzywem chroniącym przed uszkodzeniemTawotnica Eletryczna Uchwyt


  Adaptery z możliwością obrotu 360° i 90° w okół własnej osi
  umożliwiają dostęp do najtrudniej położonych łożysk

  Tawotnica Eletryczna Adapter 90 i 360


  Wbudowane magnesy pozwalają na szybki montaż Tawotnicy G3P 
  w wygodnym miejscu, zwalniając obie ręce do smarowania by zwiększyć

  - Dokładność smarowania
  - Bezpieczeństwo urzytkownika

  Smarownica elektryczna


  Inteligentny system dawkowania smaru do średnicy łożyska pomaga w

  - Oszczędzaniu smaru
  - Zmniejszeniu zanieczyszczeń środowiska


  Elektroniczny wyświetlacz na tawotnicy


  Regulacja ciśnienia (max. 200bar) z awaryjnym systemem zatrzymania samarowanie przy wykryciu nadmiernego ciśnieia oporowego

  - Chroni przed przebiciem szczelności łożyzka
  - Przedłuża żywotność łożysk
   

  Regulacja Ciśnienia smaru w tawotnicy


  Pasek pozwala na zawieszenie Tawotnicy G3P na ramieniu, 
  zwalniając jedną rękę do smarowania

  Smarownica elektryczna


  System blokady na ćwierć obrotu bez użycia sprężyny ani uchwytu pozwala na
  - szybką wymianę wkładki
  - duży wybór marek smaru

  Tawotnica Eletryczna G3P Wymiana Wkładki


  Tawotnica Elektryczna G3P może być sprzedana z adapterem do wkładek typu lube-shuttle.
  Wkładki Lube Shuttle do Tawotnicy Eletrycznej G3P  Wąski przedłużacz o długości 30cm pomaga smarować
  w ciasnych szczelinach

  Przedłużacz 300mm do Tawotnicy Eletrycznej G3P


  Diody LED wizualizują stan naładowania akumulatora

  Wskaźnik poziomu akumulatora Tawotnicy Eletrycznej G3P

  Wykonana z lekkiego aluminium przenośna walizka, umożliwia
  bezpieczny transport całego zestawu
  570mm x 430mm x 145mm

  Ochronna walizka do Tawotnicy elektrycznej G3P

  Akumulator 2.0Ah/228W z ładowarką

  Akumulator z ładowarką do Tawotnicy Eletrycznej G3P

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję

  Regulamin sklepu internetowego Inovagri PL

  Sklep internetowy Inovagri PL dostępny pod adresem www.inovagri.pl , prowadzony jest przez firmę Inovagri PL Stephane Hervouin, wpisaną przez Prezydenta Miasta Poznań do ewidencji działalności gospodarczej. Siedziba firmy znajduje się na ul. Wiosennej 12, 60-023 Borówiec, Polska. Jesteśmy zarejestrowani pod numerem NIP:  1230437416, Regon: 364141359

  Regulamin zakupów

  1. Sklep internetowy Inovagri PL prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane przez stronę www.inovagri.pl.

  2. Wszystkie produkty/usługi oferowane w sklepie Inovagri PL są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

  1. Wszystkie ceny są podawane na stronach internetowych  Inovagri PL netto (niezawierające podatku VAT) i brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena brutto widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.

  4. Na każdy sprzedany towar/usługę wystawiamy faktury VAT.

  5. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej i firm kurierskich. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku dostawy.

  6. Możliwe są następujące formy płatności:

  • Po zarezerwowaniu zamówionego towaru/usługi w naszym sklepie internetowym, wysłany jest e-mail z numerem rachunku bankowego. Niezwłocznie po zaksięgowaniu pieniążków na koncie naszej firmy realizujemy zamówienie.

  7. W przypadku niektórych rodzajów asortymentu, Inovagri PL zastrzega sobie prawo do ograniczenia sposobu płatności poprzez wyłączenie możliwości płatności za pobraniem.

  Przy niektórych towarach/usługach podany jest czas realizacji zamówienia. Informuje on ile dni roboczych (lub godzin) zazwyczaj upływa od momentu potwierdzenia zamówienia lub od momentu zaksięgowaniu należności za zamówienie do chwili realizacji zamówienia.

  Przesyłki są dostarczane przez kuriera lub Pocztę Polską zazwyczaj w ciągu 2-7 dni. Inovagri PL nie odpowiada za opóźnienia w dostawie spowodowane nie wywiązaniem się przez kuriera lub Poczty Polskiej z umów obsługi przewozowej i pocztowej.

  8. Produkty oraz usługi są objęte 12 miesięczną gwarancją. Szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w umowie wystawionej przez gwaranta. Towar posiadający gwarancję serwisu należy wysłać na własny koszt Pocztą Polską na adres korespondencyjny podany na stronie sklepu. Naprawiony produkt odsyłany jest do Klienta na koszt Inovagri PL

  9. Sklep ponosi odpowiedzialność przez 2 lata od daty zakupu w przypadku niezgodności towaru z umową zgodnie z Art. 10 Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej z 27 lipca 2002 r. Klient traci uprawnienia określone w w/ ustawie, jeżeli przed upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową nie zawiadomi sklepu o tym fakcie.

  10. W przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany towar wraz z pismem określającym niezgodności oraz oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy odesłać na koszt własny za pomocą Poczty Polskiej na adres korespondencyjny podany na stronie sklepu, określając sposób realizacji zobowiązań sklepu. Klient ma prawo, żądać doprowadzenia go do stanu zgodnego z umową poprzez nieodpłatną naprawę albo wymianę, chyba, że naprawa albo wymiana są niemożliwe lub wymagają nadmiernych kosztów. Jeżeli sklep nie będzie w stanie wywiązać się z określonych żądań, Klient ma prawo domagać się stosowanego obniżenia ceny albo może odstąpić od umowy.

  11. Sklep ustosunkuje się do żądań Klienta w terminie 14 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru. Jeżeli sprawa będzie wymagała dodatkowych ekspertyz technicznych wykonanych przez zewnętrzne firmy termin ten może zostać wydłużony.

  12. Jeżeli zgłoszenie niezgodności towaru nastąpi w ciągu 10 dni od momentu zakupu, Klient ma prawo żądać wymiany produktu na nowy w trybie przyspieszonym. Tryb przyspieszony dotyczy tylko określonej grupy produktów. Jeżeli niezgodność zostanie uznana, a reklamowany towar będzie dostępny, nowy towar zostanie wysłany w ciągu kilku dni roboczych od dostarczenia niezgodnego towaru do sklepu. Jeżeli nie będzie to możliwe sklep zaproponuje nabywcy zwrot równowartość ceny produktu lub zaproponuje inny dostępny w sklepie towar o podobnych parametrach.

  13. W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego towaru, koszty dostawy do klienta ponosi sklep.

  14. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271) art. 7, w okresie 10 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. W razie odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w stanie niezmienionym, chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Oznacza to, że towar musi znajdować się w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletną jego zawartością, a sam produkt oraz akcesoria będą nieuszkodzone. Dopuszczalne jest otwarcie opakowania w celu obejrzenia towaru, a towar może być używany pod warunkiem, że to używanie nie będzie prowadziło do zmiany jego stanu. Zgodnie z ustawą, możliwość zwrotu nie dotyczy nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na nośnikach programów komputerowych po usunięciu przez konsumenta ich oryginalnego opakowania. W przypadku chęci skorzystania z wyżej określonego prawa zwrotu, towar należy odesłać na własny koszt na adres korespondencyjny podany na stronie sklepu. Do takiej przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta, na jaki sklep ma zwrócić zapłatę. Sklep w ciągu 14 dni roboczych dokonuje sprawdzenia produktu. Jeżeli towar spełnia ww. wymagania, zostaje wystawiona faktura korygująca. Oryginał i kopia zostają wysłane do klienta listem poleconym. Klient powinien odesłać podpisaną kopię faktury korygującej, a po otrzymaniu jej, w ciągu 7 dni roboczych, sklep dokonuje zwrotu pieniędzy na konto Klienta.

  15. Gwarancja, oraz prawo odstąpienia od umowy nie obowiązują, gdy produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego. Dlatego zawsze przed odebraniem przesyłki z poczty należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm lub plomb naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub, gdy plomby (taśmy) są zerwane należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.

  16. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.

  17. Właściciel sklepu internetowego dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne umieszczonych w sklepie produktów/usług były zgodne z rzeczywistością. Nie ponosi jednak odpowiedzialności za błędne podanie parametrów i właściwości towaru, lub nagłą ich zmianę przez jego producenta. Niemniej, w każdym przypadku, gdy dane (w tym opisy i dane techniczne produktów) prezentowane na witrynie internetowej sklepu w dniu złożenia przez konsumenta zamówienia nie pokrywałyby się z rzeczywistością, w ciągu 10 dni od daty zakupu ma on prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, zgodnie z przepisami o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.

  18. Poufność i ochrona prywatności.

  18.1 Firma Inovagri PL Stephane Hervouin jest właścicielem wszelkich zdjęć i opisów zamieszczonych w naszych ofertach, dlategoZabrania się ich kopiowania bez uprzedniej zgody;


  18.2 Wszelkie dane uzyskane od kupującego będą wykorzystane wyłącznie do celu realizacji zamówienia, a
  Każdy klient ma prawo do ich wglądu.

  19. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie Inovagri PL, złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

  Parametry Wartość
  Natężenie dźwięku 78dB
  Max. Ciśnienie 200bar
  Wydajność 1,5 gr/s przy 30bar
  Akumulator 2.0Ah/228W


  W zestawie znajduje sie:
  Tawotnica Elektryczna G3P
  Pasek do powieszenia na ramieniu
  Adaptery 360° i 90°
  Przedłużacz 30cm
  Zestaw do napełniania wkładek
  Walizka Ochronna 570mm x 430mm x 145mm
  2 Akumulatory
  Ładowarka
  Instrukcja Obsługi
  Zobacz także:
  • Pompa do Smaru - Napełniaj Kasety Prosto z Beczki

   Pompa do Smaru - Napełniaj Kasety Prosto z Beczki

   Netto: 340,00 zł
   Brutto: 418,20 zł

  • Przedłużacz 300mm do Eletrycznej Tawotnicy G3P

   Przedłużacz 300mm do Eletrycznej Tawotnicy G3P

   Netto: 70,00 zł
   Brutto: 86,10 zł

  • Adapter 90° do Eletrycznej Tawotnicy G3P

   Adapter 90° do Eletrycznej Tawotnicy G3P

   Netto: 55,00 zł
   Brutto: 67,65 zł

  • Adapter 360° do Eletrycznej Tawotnicy G3P

   Adapter 360° do Eletrycznej Tawotnicy G3P

   Netto: 75,00 zł
   Brutto: 92,25 zł

  • Hydrauliczne Złącze 1/8" do Eletrycznej Tawotnicy G3P

   Hydrauliczne Złącze 1/8" do Eletrycznej Tawotnicy G3P

   Netto: 35,00 zł
   Brutto: 43,05 zł

  • Przewód z Uchwytem do Eletrycznej Tawotnicy G3P

   Przewód z Uchwytem do Eletrycznej Tawotnicy G3P

   Netto: 160,00 zł
   Brutto: 196,80 zł

  • Adapter Lube Shuttle do Eletrycznej Tawotnicy G3P

   Adapter Lube Shuttle do Eletrycznej Tawotnicy G3P

   Netto: 35,00 zł
   Brutto: 43,05 zł

  Klienci polecają również:
  • Ładowarka samochodowa 220V/14V DC - Minibatt

   Ładowarka samochodowa 220V/14V DC - Minibatt

   Netto: 150,00 zł
   Brutto: 184,50 zł

  • MinColza - Zestaw do Stacionarnego Młócenia Zboża

   MinColza - Zestaw do Stacionarnego Młócenia Zboża

   Netto: 1 180,00 zł
   Brutto: 1 451,40 zł

  • Pompa do Smaru - Napełniaj Kasety Prosto z Beczki

   Pompa do Smaru - Napełniaj Kasety Prosto z Beczki

   Netto: 340,00 zł
   Brutto: 418,20 zł

  • Minibatt - Najmniejszy Kombajn na Świecie

   Minibatt - Najmniejszy Kombajn na Świecie

   Netto: 3 380,00 zł
   Brutto: 4 157,40 zł

  • MultiTest - Zestaw do Precyzyjnej Analizy Prób Zboża

   MultiTest - Zestaw do Precyzyjnej Analizy Prób Zboża

   Netto: 2 840,00 zł
   Brutto: 3 493,20 zł

  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.