• Przechowalnia 0
 • Szukaj

  Wpisz szukany produkt


  Wyszukiwanie zaawansowane
  Skontaktuj Się
  stephane
  Stephane Hervouin 

  Tel. 734 195 005
  stephane.h@inovagri.pl
  zobacz więcej ... 
  O firmie

  ul. Wiosenna 12
  62-023 Borówiec
  Nip: 1230437416
  Regon: 364141359

  pomoc@inovagri.pl
  e-Płatności
  Płatność możliwa przelewem za
  pomocą usługi Przelewy24
  Waluty

  Minibatt - Najmniejszy Kombajn na Świecie

  Netto: 3 380,00 zł
  Brutto: 4 157,40 zł

  Producent: Gode SAS
  Wysyłka:7 dni
  Produkt dostępny

  Ilość:sztuka

  minibatt Gode to doskonałe urządzenie stworzone do efektywnego pobierania prób ziarna w celu analizy przed zbiorem. Jest pomocnym urządzeniem zarówno dla sektora rolnego, nasiennictwa, stacji hodowli roślin, doświadczalnictwa oraz przemysłu zbożowego.

  minibatt Gode jest przeznaczony do zebrania kłosów, młócenia oraz czyszczenia ich w celu pobrania próbki ziarna do analizy. Używa on nowoczesnej technologii pobierana ziarna ze stojącej rośliny. Kłosy są młócone między młocarnią a klepiskiem, a ziarno jest separowane od plew i spada do zbiornika.

  Przystosowany do pobierania:
  • zboż,
  • peluszki,
  • grochu, 
  • soi, 
  • lnu, 
  • ziół, 
  • trawy, 
  • rzepaku

  4 klepiska wymienne pozwalają pobierać próby z wielu gatunków operator niesie maszynę jedną ręką, drugą ręką operuje drzwiczkami zgarniającymi kłosy czas pobrania próbki 500g minibattem
  wynosi zaledwie 5 minut  pojemność akumulatora wystarczy na pobieranie 10-12 prób litrowych
  4 klepiska wymienne pozwalają pracować
  z wieloma zbożami

  Klepisko na RzepakKlepisko na GrochKlepisko na Peluszke
  Rzepak            Groch            Peluszka
  Klepisko na Jęczmień z wsuwką do usuwania ości
  Jęczmień           najmniejszy kombajn na polu                       mini kombajn w trakcie pracy

  • Czas pobrania próbki 500g kombajnem Minibatt wynosi zaledwie 5 minut
  • Sposób pobierania prób ziarna do analizy za pomocą Minibatta jest identyczny do sposobu działania kombajnu.
  Z regulacją wiatru, wariatorem obrotów oraz wymiennymi klepiskami, Minibatt jest idealnym narzędziem do pobierania prób ziarna do analizy przed zbiorem, pozwalając na dużą elastyczność w organizacji prac żniwnych.

  Polecamy MultiTest jako niezawodne urządzenie do analizy ziarna pod kątem wilgotności i gęstości.


  Dotychczasowe pobranie próbki 5kg metodą tradycyjną:


  Kombajn z hederem +
  ciągnik z przyczepą +
  samochód pilot =

  70L/h paliwa + 3 osoby zajęte

  W świecie, w którym paliwo staje się coraz droższe, pobieranie próby kombajnem nie jest ekonomicznym rozwiązaniem.

  Używając Minibatta nie tylko chronisz środowisko, redukując emisje gazów cieplarnianych, ale również zyskasz na mniejszym wkładzie siły roboczej i paliwa.

  Minibatt jest zasilany akumulatorem i pobiera jedynie tyle ziarna, ile potrzeba do analizy – tym samym zmniejsza Twoje koszty.

   

  Umożliwia to skuteczniejsze i tańsze zarządzanie partiami ziarna oraz organizowanie żniwa z pełną znajomością stanu fizjologicznego ziarna.  Kombajn jadący na pobranie prób

  Pracownik pomaga przy pobieraniu próbSamochód pilot dla do kombajnu


  Ile CO2 produkuje pobranie próbki zboża kombajnem?

  Przypuszczalne użycie:

  - kombajn 275 KM

  - silnik pracujący na 50% swoich możliwości

  - pole oddalone o 1,9km od gospodarstwa

  - przejazd w obie strony: 20min

  - czas pracy kombajnu na zbiór: 15s

  =28kg CO2

  W porównaniu, Minibatt wyprodukuje 5g/próbkę


  Minibatt zebrane ziarno w pojemniku

  Poziom zadowolenia użytkowników - 95%.

  Ponad 50% użytkowników odpowiada, że nie wyobrażałaby sobie żniw bez Minibatta.

  „Mała inwestycja, duża korzyść"

  „Teraz jak wyjeżdżam kombajnem, to żeby rzeczywiście kosić, a nie marnować swój czas"

  „Ludzie nie zdają sobie sprawy ile mogą zyskać czasu, ja zyskam jeden dzień pracy kombajnu"


  Ankieta zrobiona w śród 112 użytkowników Minibatta

  Ponad 18 500 użytkowników w 25 krajach

  „(...) Nie wyobrażam sobie żniw bez minibatta. Używam go przed żniwami do pobierania ziarna z każdego pola, badania białka, a potem w czasie żniw codziennie w celu zbadania wilgotności, czasami do badania liczby opadania.”

   

  A.R. prywatne gospodarstwo rolne, Wielkopolska

   

  „(...) Inwestycja zwróciła się tego samego dnia. Dzięki minibatowi nie mieszałem dwóch partii ziarna pszenicy w silosie z różną zawartością białka. Poprzez to nie dopuściłem do „zepsucia” całej partii.”

   

  J.K. prywatne gospodarstwo rolne, Dolny Śląsk

   

  Minibatt w akcji  Nagrody Innowacyjne z targów rolniczych Sima w Paryżu 

  „Jako urządzenie do pobierania ziarna do analizy przed zbiorem Minibatt Gode jest przystosowany do pobierania prób zbóż, ziół i roślin leczniczych.”

  Próbka szybko pobierana pozwala, po badaniu wilgotności ziarna, na lepsze planowanie lub rozpoczęcie żniw z większą precyzją.

  "To łatwe w obsłudze urządzenie pozwala unikać niepotrzebnych przejazdów kombajnem między polami, usprawnia podejmowanie decyzji i w konsekwencji pomaga lepiej zarządzać organizacją żniw."

   
  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję

  Regulamin sklepu internetowego Inovagri PL

  Sklep internetowy Inovagri PL dostępny pod adresem www.inovagri.pl , prowadzony jest przez firmę Inovagri PL Stephane Hervouin, wpisaną przez Prezydenta Miasta Poznań do ewidencji działalności gospodarczej. Siedziba firmy znajduje się na ul. Wiosennej 12, 60-023 Borówiec, Polska. Jesteśmy zarejestrowani pod numerem NIP:  1230437416, Regon: 364141359

  Regulamin zakupów

  1. Sklep internetowy Inovagri PL prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane przez stronę www.inovagri.pl.

  2. Wszystkie produkty/usługi oferowane w sklepie Inovagri PL są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

  1. Wszystkie ceny są podawane na stronach internetowych  Inovagri PL netto (niezawierające podatku VAT) i brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena brutto widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.

  4. Na każdy sprzedany towar/usługę wystawiamy faktury VAT.

  5. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej i firm kurierskich. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku dostawy.

  6. Możliwe są następujące formy płatności:

  • Po zarezerwowaniu zamówionego towaru/usługi w naszym sklepie internetowym, wysłany jest e-mail z numerem rachunku bankowego. Niezwłocznie po zaksięgowaniu pieniążków na koncie naszej firmy realizujemy zamówienie.

  7. W przypadku niektórych rodzajów asortymentu, Inovagri PL zastrzega sobie prawo do ograniczenia sposobu płatności poprzez wyłączenie możliwości płatności za pobraniem.

  Przy niektórych towarach/usługach podany jest czas realizacji zamówienia. Informuje on ile dni roboczych (lub godzin) zazwyczaj upływa od momentu potwierdzenia zamówienia lub od momentu zaksięgowaniu należności za zamówienie do chwili realizacji zamówienia.

  Przesyłki są dostarczane przez kuriera lub Pocztę Polską zazwyczaj w ciągu 2-7 dni. Inovagri PL nie odpowiada za opóźnienia w dostawie spowodowane nie wywiązaniem się przez kuriera lub Poczty Polskiej z umów obsługi przewozowej i pocztowej.

  8. Produkty oraz usługi są objęte 12 miesięczną gwarancją. Szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w umowie wystawionej przez gwaranta. Towar posiadający gwarancję serwisu należy wysłać na własny koszt Pocztą Polską na adres korespondencyjny podany na stronie sklepu. Naprawiony produkt odsyłany jest do Klienta na koszt Inovagri PL

  9. Sklep ponosi odpowiedzialność przez 2 lata od daty zakupu w przypadku niezgodności towaru z umową zgodnie z Art. 10 Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej z 27 lipca 2002 r. Klient traci uprawnienia określone w w/ ustawie, jeżeli przed upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową nie zawiadomi sklepu o tym fakcie.

  10. W przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany towar wraz z pismem określającym niezgodności oraz oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy odesłać na koszt własny za pomocą Poczty Polskiej na adres korespondencyjny podany na stronie sklepu, określając sposób realizacji zobowiązań sklepu. Klient ma prawo, żądać doprowadzenia go do stanu zgodnego z umową poprzez nieodpłatną naprawę albo wymianę, chyba, że naprawa albo wymiana są niemożliwe lub wymagają nadmiernych kosztów. Jeżeli sklep nie będzie w stanie wywiązać się z określonych żądań, Klient ma prawo domagać się stosowanego obniżenia ceny albo może odstąpić od umowy.

  11. Sklep ustosunkuje się do żądań Klienta w terminie 14 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru. Jeżeli sprawa będzie wymagała dodatkowych ekspertyz technicznych wykonanych przez zewnętrzne firmy termin ten może zostać wydłużony.

  12. Jeżeli zgłoszenie niezgodności towaru nastąpi w ciągu 10 dni od momentu zakupu, Klient ma prawo żądać wymiany produktu na nowy w trybie przyspieszonym. Tryb przyspieszony dotyczy tylko określonej grupy produktów. Jeżeli niezgodność zostanie uznana, a reklamowany towar będzie dostępny, nowy towar zostanie wysłany w ciągu kilku dni roboczych od dostarczenia niezgodnego towaru do sklepu. Jeżeli nie będzie to możliwe sklep zaproponuje nabywcy zwrot równowartość ceny produktu lub zaproponuje inny dostępny w sklepie towar o podobnych parametrach.

  13. W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego towaru, koszty dostawy do klienta ponosi sklep.

  14. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271) art. 7, w okresie 10 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. W razie odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w stanie niezmienionym, chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Oznacza to, że towar musi znajdować się w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletną jego zawartością, a sam produkt oraz akcesoria będą nieuszkodzone. Dopuszczalne jest otwarcie opakowania w celu obejrzenia towaru, a towar może być używany pod warunkiem, że to używanie nie będzie prowadziło do zmiany jego stanu. Zgodnie z ustawą, możliwość zwrotu nie dotyczy nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na nośnikach programów komputerowych po usunięciu przez konsumenta ich oryginalnego opakowania. W przypadku chęci skorzystania z wyżej określonego prawa zwrotu, towar należy odesłać na własny koszt na adres korespondencyjny podany na stronie sklepu. Do takiej przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta, na jaki sklep ma zwrócić zapłatę. Sklep w ciągu 14 dni roboczych dokonuje sprawdzenia produktu. Jeżeli towar spełnia ww. wymagania, zostaje wystawiona faktura korygująca. Oryginał i kopia zostają wysłane do klienta listem poleconym. Klient powinien odesłać podpisaną kopię faktury korygującej, a po otrzymaniu jej, w ciągu 7 dni roboczych, sklep dokonuje zwrotu pieniędzy na konto Klienta.

  15. Gwarancja, oraz prawo odstąpienia od umowy nie obowiązują, gdy produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego. Dlatego zawsze przed odebraniem przesyłki z poczty należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm lub plomb naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub, gdy plomby (taśmy) są zerwane należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.

  16. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.

  17. Właściciel sklepu internetowego dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne umieszczonych w sklepie produktów/usług były zgodne z rzeczywistością. Nie ponosi jednak odpowiedzialności za błędne podanie parametrów i właściwości towaru, lub nagłą ich zmianę przez jego producenta. Niemniej, w każdym przypadku, gdy dane (w tym opisy i dane techniczne produktów) prezentowane na witrynie internetowej sklepu w dniu złożenia przez konsumenta zamówienia nie pokrywałyby się z rzeczywistością, w ciągu 10 dni od daty zakupu ma on prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, zgodnie z przepisami o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.

  18. Poufność i ochrona prywatności.

  18.1 Firma Inovagri PL Stephane Hervouin jest właścicielem wszelkich zdjęć i opisów zamieszczonych w naszych ofertach, dlategoZabrania się ich kopiowania bez uprzedniej zgody;


  18.2 Wszelkie dane uzyskane od kupującego będą wykorzystane wyłącznie do celu realizacji zamówienia, a
  Każdy klient ma prawo do ich wglądu.

  19. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie Inovagri PL, złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

  MiniBatt, uznane na całym świecie, jako najlepsze urządzenie służące do pobierana prób jest teraz jeszcze bardziej wydajne.

  • Wydajniejsze chłodzenie silnika dostosowane do pracy z zestawem MinColza do młócenia rzepaku
  • Kaseta teraz dostosowana do współpracy z wilgotnościomierzem MultiTest
  • Regulacja obrtów/min
  Regulacja siły wiatru z powiększonym zakresem
  4 - 8 m/s
  Regulacja siły wiatru przy wyjściu 4-8m/s

  Modułowa wsuwka do usuwania ości jęczmienia
  nie wymaga demontażu klepiska

  Pojemniejszy akumulator litowo-jonowy wystarcza na pobranie 12 prób
   50% wydajniejszy, 30% lżejszy
   Czas ładowania – 120min 
   14,4V 3Ah - 43 Wh
   Minibatt - Akumulator Litowo-Jonowy

   Nowy ergonomiczny uchwyt z wskaźnikiem poziomu baterii
   i regulatorem obrotów.
   Dostosowany równierz do pracy leworęcznej

   Regulacja obrotówErgonomiczny uchwyt MinibattaWskaznik baterii


   Aluminiowa walizka ochronna
   380mm x 475mm 390mm

   Aluminiowa walizka ochronna do Minibatt
   Dwa pojemniejsze zbiorniki 1L

   Pojemniki na ziarno 1L


   Parametry Wartość
   Obroty młócarni 1400 - 2100/min
   Prędkość wiatru przy wyściu 4 - 8m/s
   Objętość zbiornika 1000ml
   Średnica młocarni 160mm
   Szerokość młocarni 145mm
   Napięcie nominalne 14,4V
   Pojemność akumulatora 3Ah, 43Wh
   Czas ładowania 120min
   Natężenie dźwięku 80dBa
   Waga urządzenia 3,3kg
   Waga zestawu 11,4kg   W zestawie Minibatt znajduje się:
   Minibatt
   2 zbiorniki 1000ml
   4 klepiska: pszenica, groch, peluszka, rzepak
   Metalowa walizka (W x D x S) 380mm x 475mm 390mm
   Akumulator litowo-jonowy 43Wh
   Ładowarka
   Instrukcja obsługi
   Zobacz także:
   • MinColza - Zestaw do Stacionarnego Młócenia Zboża

    MinColza - Zestaw do Stacionarnego Młócenia Zboża

    Netto: 1 180,00 zł
    Brutto: 1 451,40 zł

   • Ładowarka samochodowa 220V/14V DC - Minibatt

    Ładowarka samochodowa 220V/14V DC - Minibatt

    Netto: 150,00 zł
    Brutto: 184,50 zł

   • MultiTest - Zestaw do Precyzyjnej Analizy Prób Zboża

    MultiTest - Zestaw do Precyzyjnej Analizy Prób Zboża

    Netto: 2 840,00 zł
    Brutto: 3 493,20 zł

   • MiniTest - Wilgotnościomierz do Analizy Prób Zboża

    MiniTest - Wilgotnościomierz do Analizy Prób Zboża

    Netto: 1 640,00 zł
    Brutto: 2 017,20 zł

   • Akumulator do Gode Minibatt+

    Akumulator do Gode Minibatt+

    Netto: 340,00 zł
    Brutto: 418,20 zł

   Klienci polecają również:
   • Ładowarka samochodowa 220V/14V DC - Minibatt

    Ładowarka samochodowa 220V/14V DC - Minibatt

    Netto: 150,00 zł
    Brutto: 184,50 zł

   • MinColza - Zestaw do Stacionarnego Młócenia Zboża

    MinColza - Zestaw do Stacionarnego Młócenia Zboża

    Netto: 1 180,00 zł
    Brutto: 1 451,40 zł

   • Inteligentna Tawotnica / Smarownica Elektryczna G3P

    Inteligentna Tawotnica / Smarownica Elektryczna G3P

    Netto: 1 340,00 zł
    Brutto: 1 648,20 zł

   • MultiTest - Zestaw do Precyzyjnej Analizy Prób Zboża

    MultiTest - Zestaw do Precyzyjnej Analizy Prób Zboża

    Netto: 2 840,00 zł
    Brutto: 3 493,20 zł

   Akceptuję
   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.