Inovagri PL

0,00 zł
Strona głównaMulti/MiniTest - Wilgotnościomierze do ziarna zbóż
Szukaj

Wpisz szukany produkt


Wyszukiwanie zaawansowane

Multi/MiniTest - Wilgotnościomierze do ziarna zbóż

Oferowane przez InovAgri wilgotnościomierze do ziarna pozwalają na precyzyjną ocenę składu ilościowego wody w poddawanej analizie próbie ziarna. W zależności od rodzaju wilgotnościomierza do zboża, wskaże on także inne parametry próby, takie jak np. temperaturę czy gęstość.

Stosowanie testerów wilgotności pozwala zapobiec wielu stratom wynikającym z procesów gnilnych zachodzących przy zbyt dużej wilgotności ziarna. Ponadto mierniki wilgotności zboża pozwalają skontrolować wilgotność zboża przed sprzedażą i tym samym uniknąć strat pieniężnych związanych z potrąceniami w skupie. Informacje uzyskiwane dzięki stosowaniu wilgotnościomierzy do ziarna umożliwiają przechowywanie dużych partii ziarna przez długi czas. Niebezpieczeństwo wystąpienia zjawiska zagrzania ziarna w silosach zostanie skutecznie zredukowane a tym samym wzrasta opłacalność uprawy.

MultiTest i MiniTest służą do wykonywania precyzyjnych analiz prób zbóż. MiniTest mierzy wilgotność i temperaturę, Multitest natomiast jest wzbogacony o funkcje pomiaru gęstości (wagi).

Używając MultiTest z zestawem MinColza do stacjonarnego omłotu i Minibattem do pobierania prób, mogą Państwo oszacować potencjalne plony upraw przed zbiorem.

Jest to metoda powtarzalna, która daje wiarygodny i bezsporny wynik.

Nie trzeba więcej ręcznie liczyć ilości kłosów/m2 i ziaren/kłos.

Multi/MiniTest - Wilgotnościomierze do ziarna zbóż
Sortuj wg:
Domyślny
MultiTest - Zestaw do Precyzyjnej Analizy Prób Zboża
Zaprojektowany z twardego tworzywa sztucznego, MultiTest jest solidnym wilgotnościomierzem nowej generacji. Pracuje w technologii dielektrycznej ...

Netto: 2 840,00 zł
Brutto: 3 493,20 zł

MiniTest - Wilgotnościomierz do Analizy Prób Zboża
Zaprojektowany z twardego tworzywa sztucznego, MiniTest jest solidnym wilgotnościomierzem. Pracuje w rewolucjonizującej technologii dielektrycznej z ...

Netto: 1 640,00 zł
Brutto: 2 017,20 zł

PaiTest - Termometr i Wilgotnościomierz do Siana

Netto: 1 180,00 zł
Brutto: 1 451,40 zł

Sonda - Termometr do Ziarna w Pryzmie do PockeTest

Netto: 149,00 zł
Brutto: 183,27 zł

Wyświetlanie od 1 do 4 (z 4 pozycji) Stron:  1 
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.