• Przechowalnia 0
 • Szukaj

  Wpisz szukany produkt


  Wyszukiwanie zaawansowane
  Skontaktuj Się
  stephane
  Stephane Hervouin 

  Tel. 734 195 005
  stephane.h@inovagri.pl
  zobacz więcej ... 
  O firmie

  ul. Wiosenna 12
  62-023 Borówiec
  Nip: 1230437416
  Regon: 364141359

  e-Płatności
  Płatność możliwa przelewem za
  pomocą usługi Przelewy24
  Waluty
  Referencje

  MiniBatt to urządzenie warte zainteresowania!

  W roku 2016 zbieraliśmy 4 odmiany pszenicy. Już na tydzień przed zbiorem zbadaliśmy parametry zbóż znajdujących się na polu. Wyniki nie były rokujące dla jednej z odmian pod kątem zawartości białka. Otrzymane wyniki pozwoliły nam przygotować odpowiednio powierzchnię magazynową. W trakcie zbiorów badane parametry potwierdziły się. Bardzo ważne aby próba pobierana z pola była reprezentatywna. Dodatkową zaletą, w roku kiedy dominowała w żniwa kapryśna pogoda, była możliwość sprawdzenia wilgotności zboża przed wjazdem kombajnem. Pozwoliło to oszczędzić sporo czasu i paliwa. Jak tylko wilgotność ziarna pozwalała na zbiór przezbrajaliśmy kombajny i młóciliśmy zboże dzięki czemu zebraliśmy pszenicę w parametrach konsumpcyjnych.

  Bartosz Papis
  Agro Konin Sp. z o.o.  MINIBATT+

  Na początku żniw 2016r PRH Gałopol zakupił MINIBATT+. Zakup ten ułatwił i usprawnił pobieranie prób ziarna na polu przed przystąpieniem do omłotu. Pozwoliło to wykonać niezbędne analizy jakości i wilgotności , a to ułatwiło podjęcie decyzji gdzie skierować kombajny na następny dzień.Umożliwiło także magazynowanie ziarna w zależności od jego parametrów jakościowych.
  MINIBATT+ okazał się pomocny w tegorocznych kapryśnych żniwach.

  A. Nowak  Opinia

  Z kombajnu Minibatt korzystamy od dwóch lat. Podejmując decyzję o zakupie nie spodziewalismy się, że Minibatt tak dobrze nam się sprawdzi. Pobieranie prób zbóż czy rzepaku odbywa się w tempie błyskawicznym i pozwala na uzyskanie obiektywnych wyników.

  Z czystym sumieniem możemy polecić Minibatt wszystkim, którym zależy na wygodnym, szybkim i obiektywnym procesie pobierania prób.

  dr Hubert Paul
  Paul-Pon Polska

  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.