Inovagri PL

0,00 zł
Strona głównaReferencje
Szukaj

Wpisz szukany produkt


Wyszukiwanie zaawansowane
Referencje

MiniBatt to urządzenie warte zainteresowania!

W roku 2016 zbieraliśmy 4 odmiany pszenicy. Już na tydzień przed zbiorem zbadaliśmy parametry zbóż znajdujących się na polu. Wyniki nie były rokujące dla jednej z odmian pod kątem zawartości białka. Otrzymane wyniki pozwoliły nam przygotować odpowiednio powierzchnię magazynową. W trakcie zbiorów badane parametry potwierdziły się. Bardzo ważne aby próba pobierana z pola była reprezentatywna. Dodatkową zaletą, w roku kiedy dominowała w żniwa kapryśna pogoda, była możliwość sprawdzenia wilgotności zboża przed wjazdem kombajnem. Pozwoliło to oszczędzić sporo czasu i paliwa. Jak tylko wilgotność ziarna pozwalała na zbiór przezbrajaliśmy kombajny i młóciliśmy zboże dzięki czemu zebraliśmy pszenicę w parametrach konsumpcyjnych.

Bartosz Papis
Agro Konin Sp. z o.o.MINIBATT+

Na początku żniw 2016r PRH Gałopol zakupił MINIBATT+. Zakup ten ułatwił i usprawnił pobieranie prób ziarna na polu przed przystąpieniem do omłotu. Pozwoliło to wykonać niezbędne analizy jakości i wilgotności , a to ułatwiło podjęcie decyzji gdzie skierować kombajny na następny dzień.Umożliwiło także magazynowanie ziarna w zależności od jego parametrów jakościowych.
MINIBATT+ okazał się pomocny w tegorocznych kapryśnych żniwach.

A. NowakOpinia

Z kombajnu Minibatt korzystamy od dwóch lat. Podejmując decyzję o zakupie nie spodziewalismy się, że Minibatt tak dobrze nam się sprawdzi. Pobieranie prób zbóż czy rzepaku odbywa się w tempie błyskawicznym i pozwala na uzyskanie obiektywnych wyników.

Z czystym sumieniem możemy polecić Minibatt wszystkim, którym zależy na wygodnym, szybkim i obiektywnym procesie pobierania prób.

dr Hubert Paul
Paul-Pon Polska

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.