Sondy do pobierania próbek

Automatyczne sondy do pobierania próbek


Szeroka gama automatycznych sond do pobierania reprezentatywnych próbek. Proste w obsłudze i montażu oraz dostosowane do wszystkich rodzajów pojazdów i naczep. Automatyczny transport antystatycznymi przewodami do laboratorium w standardzie. Możliwość sterowania ręcznego lub w pełni zautomatyzowanego. Możliwość przygotowania rozwiązań "szytych na miarę".

SONDA FALCON STANDARD & GYROSCOPIC - 3 LATA GWARANCJI!

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ INNY SONDY DO POBIERANIA PRÓB:


COBRA 4000 - pobieranie próbki z całego przekroju pojazdu

Urządzenie Cobra, opracowane w sposób umożliwiający spełnienie wymagań normy ISO 24333, umożliwia objęcie zasięgiem całej powierzchni skrzyni ładunkowej pojazdu o dużej długości. Silniki są wspomagane przez przetwornice częstotliwości, umożliwiające wykrywanie dna skrzyni ładunkowej i pozwalające uzyskiwać wysoki moment obrotowy oraz regulowaną siłę penetracji.


PHAETON 4000 - możliwość pobierania próbek ze wszystkich rodzajów pojazdów

Urządzenie Phaeton przesuwa się wzdłuż dwóch osi i umożliwia szybkie oraz precyzyjne ustawianie. Głowica urządzenia do pobierania próbek jest wyposażona w motoreduktor podnoszenia/opuszczania o mocy 1,85 kW, co pozwala zagłębiać się w produktach dowolnego rodzaju bez żadnej trudności. Wszystkie silniki są wspomagane przez przetwornice częstotliwości (wysoki moment obrotowy, regulacja siły zagłębiania i wykrywanie dna skrzyni ładunkowej). Przemieszczanie po szynie umożliwia precyzyjne sondowanie na dużych długościach.


CAMELEON 4000 - dostosuje się do każdego rodzaju pojazdu

Urządzenie Cameleon zostało opracowane w celu zaspokojenia specjalnych potrzeb w zakresie pobierania próbek z cystern i wagonów, ale odpowiada również wszelkim innym rodzajom pojazdów. Głowica pobierania próbek jest zamontowana na szynie, która przesuwa się po swojej konstrukcji, a pobieranie próbek odbywa się w osi pojazdu. Silniki są wspomagane przez przetwornice częstotliwości, umożliwiające wykrywanie dna skrzyni ładunkowej i pozwalające uzyskiwać wysoki moment obrotowy oraz regulowaną siłę penetracji.


S.A.R.A. - W PEŁNI ZAUTOMATYZOWANY SYSTEM ODBIORU I DYSTRYBUCJI POBRANYCH PRÓBEK ZIARNA

Pomaga on w zarządzaniu procesem zapewnienia jakości od momentu pobrania próbki do ewentualnego przesłania danych przez rządzenia analizujące do systemu komputerowego klienta za pośrednictwem opcjonalnego oprogramowania o nazwie „Sarasoft”. Ponieważ system jest w pełni modułowy, umożliwia zintegrowanie nieograniczonej liczby urządzeń analizujących, spełniając w ten sposób potrzeby najbardziej wymagających klientów. System S.A.R.A. pozwala również skrócić czas analizy i zwiększyć dokładność wyników, ograniczając równocześnie ryzyko popełnienia błędu ludzkiego lub fałszerstwa.


Chcesz wiedzieć więcej lub uzyskać wycenę – zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego.